Ekonomi

Demet Akman, L’Oréal Türkiye Ülke İnsan Kaynakları Direktörü’nden Avrupa Bölgesi İnsan Kaynakları Dönüşüm Direktörü’ne Yükseltildi

Türkiye’nin başkanı Techno-Beauty şirketi L’Oréal Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. 2017 yılından itibaren şirketin Ülke İnsan Kaynakları Müdürü olan Demet Akman, 1 Mayıs 2023 itibari ile L’Oréal Avrupa İnsan Kaynakları Dönüşüm Müdürü görevini üstlenecektir.

Demet Akman görev değişikliği ile 1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Avrupa Bölgesi İnsan Kaynakları yol haritasını belirleyerek departmanın dönüşümünden doğrudan sorumlu olacak.

2017 yılında Ülke İnsan Kaynakları Müdürü olarak L’Oréal Türkiye ailesine katılan Akman; Kapsamlı organizasyonel değişikliklerinin yanı sıra şirketin yetenek gündemine yön verme becerisiyle fark yarattı. akman; Organizasyonel yetenekler oluşturmak, rekabetçi bir fiyatlandırma ve fayda stratejisi belirlemek, “Yenileme Liderliği” programı ile liderlik gelişimini artırmak ve organizasyonda en iyi uygulamaların daha fazla kullanılmasını sağlamak için departmanı iddialarda ileri götürdü. Çalışan odaklı gelişim platformu Connect, Gençler için L’Oréal gibi birçok İnsan Kaynakları girişimi Demet Akman liderliğinde hayata geçirildi.

Türkiye’de farklı ‘En İyi CHRO’ listelerinde adını duyuran Demet Akman, L’Oréal Türkiye’nin yetenek havuzunu zenginleştirme sürecinde değerli bir görev üstlendi. Akman, çalışan odaklı ve iş sevgisi temelinde güçlü bir İnsan Kaynakları ekibi kurmuş, daha çevik ve işbirlikçi bir şirkete doğru dönüşümlerin desteklenmesinde ve geliştirilmesinde kilit rol oynamış ve Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık liderliğini üstlenmiştir.

L’Oréal Türkiye’nin büyüme yolculuğuna bilgi birikimi, deneyimi ve seçkin nitelikleriyle değerli katkılar sağlayan Demet Akman, Avrupa Bölgesi’nde ilk kez hayata geçirilecek İnsan Kaynakları projelerine liderlik ederek girişimleriyle yeni başarılara imza atmaya devam edecektir. yeni dönemde

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu