Haber

Emre Kocadağ: Fenerbahçe maçında neden 10 dakika uzatma verildi?

Beşiktaş Kulübü Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ, Spor Toto Üstün Lig’de oynanan maçların uzatmalara gitmesinden rahatsız olduklarını belirtti.

Başkan Yardımcısı Kocadağ, yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaş maçlarında oynanmayan sürelerle ilgili hakemlerden hassasiyet beklediklerini belirterek, “Konyaspor maçı başında dedim 7 dakika uzatmaya, ilk yarı 3 dakika, ikinci yarı 4 dakikaya bir anlam veremedik. Atayanların kronometrelerinde bir sorun mu var?” ? Hakemleri ve VAR yetkililerini Beşiktaş maçlarında oynanmayan sürelerle ilgili daha titiz bir çalışmaya davet ediyoruz. Bakalım galip gelince kaç dakika verecekler? Bunun da takipçisi olacağız.”değerlendirmesini yaptı.

“Şaşırdık”

Gaziantep FK-Fenerbahçe maçında 10 dakika uzatma verilmesini garip bulduklarını anlatan Kocadağ, şunları kaydetti: “Ne VAR devreye girdi ne de maç sırasında bu sefer gerektirecek bir sorun oldu. Hayretler içinde kaldık.”sözünü kullandı.

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş’ın Konyaspor maçına 4 dakika uzatma verildi.

4 Büyükler’in son 5 maçında uzatmalar verildi

Süper Lig’de son 5 haftada oynanan maçların sonuna Beşiktaş maçlarında ortalama 5.2 dakika, Galatasaray maçlarında 9.5 dakika ve Fenerbahçe maçlarında ortalama 8.4 dakika eklendi. Trabzonspor maçına eklenen süre 7.8 oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu