Haber

Erdoğan’dan son dakika açıklamaları! Muhalefete güzel tepki…

Son dakika… Önder Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle;

Bir kardeşlik sofrası olan iftar sofrasında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Bağcılar Belediyemize özellikle teşekkür etmek istiyorum. Sizlerle ramazan sofrasını aşk sofrası olarak görüyorum.

“HAYARETSİZ OLMAYACAĞIZ”

Devletimiz ve belediyelerimiz deprem bölgesinde kardeşlerimizin elinden tutuyor. Acı paylaştıkça azalır inancıyla yaralarımızı hep birlikte sararız. Umarım dediklerimizi yaparak hiçbir kardeşimizi hayal kırıklığına uğratmayız. Beklentileri boşa çıkmayacaktır.

Milletimizin neyi beklediğini çok iyi biliyoruz. Daha çok çalışacağız. Daha çok proje üreteceğiz. Seçim atmosferinin bizi ana gündemimizden uzaklaştırmasına izin vermeyeceğiz.

‘EYT’ VE ‘EMEKLİLİK’ AÇIKLAMASI

Emeklilik yaşını bekleyen 2 milyon 250 bin kardeşimizin taleplerini karşıladık. En düşük emekli maaşını 7 bin 500 liraya, bayram ikramiyelerini 2 bin liraya çıkararak tüm emeklilerimize müjde verdik.

Yerli ve milli otomobilimiz TOGG’un kuraları çekildi. Milli gururumuz TOGG’u umarım en kısa zamanda yollarda görürsünüz.

“YENİ BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZACAĞIZ”

Türk Yüzyılı dediğimiz o büyük yükselişi gerçekleştirene kadar durmayacağız, dinlenmeyeceğiz, hedeflerimizden asla sapmayacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılında 85 milyonluk yeni bir başarı hikayesi yazacağız.

“TÜRKİYE’NİN AYAK MAÇLARIYLA KAYBEDİLECEK TEK GÜNÜ YOK”

Tüm bu kazanımların devamı ve yenilerinin eklenmesi için 14 Mayıs’ın bir dönüm noktası olduğunu unutmayın. Tartışmalarla, çekişmelerle, ayak oyunlarıyla, sürekli birbirini pusuya düşürenlerin pusu kurmasıyla Türkiye’nin kaybedecek bir günü bile yok.

14 Mayıs’ta ittifakların ortasında sadece adaylar değil; İki farklı Türkiye vizyonu ve iki farklı politika arasında bir seçim yapacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu