Teknoloji

Geliştirme Odaklı Not Alma Girişimi Stashpad Tanıtıldı

Kullanıcıların kendine notlar alabileceği yeni girişim Stashpad resmen tanıtıldı. Uygulamada oturum açma gereksinimi dahi bulunmuyor.

Not alma uygulamaları için çok güçlü seçenekler olsa da geliştiricilere odaklanan yeni bir servis oldukça dikkat çekti. Stashpad adıyla piyasaya giriş yapan ve tanıtılan yeni uygulama, oturum açmaya gerek kalmadan notların alınmasını sağlıyor. Stashpad listeleri adıyla listeler halinde notlarını derli toplu bir arada tutabilecek kullanıcılar çeşitli biçimlendirme destekleri sayesinde de çalışmalarını kontrol altına alabiliyor.

Geliştirme Odaklı Not Alma Girişimi Stashpad Tanıtıldı

Not Almada Yeni Trend: Stashpad Docs

StashPad Docs adıyla kullanıma sunulan yeni uygulamada belge geçmişleri yerel olarak saklanıyor. Böylece sunucu gereksiniminin olmadığı Stashpad’de çevrimiçi ve çevrimdışı olarak destek sağlanabilecek. Ortak çalışmaların yapılması ve iş birliği gibi pek çok farklı alanda yararlanmanın mümkün olduğu Stashpad’de salt okuma gibi özellikler de ihmal edilmemiş. Şu anda ücretsiz olarak kullanılabilecek uygulama, gelişmiş özelliklerin sunulduğu ücretli planlara da sahip. Yıllık 12 Dolar karşılığı piyasaya sunulan uygulama için şu ana kadar geri dönüşler oldukça pozitif yönde.

Stashpad Docs

Stashpad’i diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi gerçek zamanlı etkileşimler olacak. Şirketin tanıtımda yer verdiği açıklamalara göre 50 milisaniyeden daha az bir sürede etkileşim elde edilebiliyor. Bu da hızlı çalışma yapmak isteyenler için en uygun ortamın oluşmasını sağlıyor.

Girişimin karşısında şu anda Google Dokümanlar gibi güçlü rakipler var. Ancak şimdiden önemli bir ivme yakalanmış durumda.

derbentajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu