Teknoloji

Hollow Knight: Silksong belirsiz bir tarihe ertelendi!

 
Geliştirici Team Cherry, metroidvania platform macera oyunu Hollow Knight: Silkskong’u daha önce planlanan 2023’ün ilk yarısı çıkış tarihinden belirsiz bir tarihe ertelediğini duyurdu. Buna göre grup, çeşitli açıklamalarda bulunarak oyunla ilgili planlarından bahsetti.
 
Oyunun şu an için bir çıkış tarihi yok.
 
 
 
Team Cherry pazarlama ve yayın temsilcisi Matthew Griffin, gecikmeyle ilgili olarak Twttier’de bir gönderi paylaştı. Bu gönderide şunları söyledi:
 
“Hollow Knight: Silkskong’u 2023 yılının ilk yarısında çıkarmayı planlamıştık. Ancak geliştirme sürecimiz henüz tamamlanmadı ve halen devam ediyor. Oyunun gidişatı konusunda heyecanlıyız ve çok keyifli bir deneyimi sizlere aktarmayı hedefliyoruz.” Bu yüzden oyunu elimizden geldiğince verimli hale getirmeye çalışıyoruz.Oyun için oyun üzerinde biraz daha vakit geçirmek istiyoruz.Şu anda oyun için bir çıkış tarihi veremiyoruz ama istiyoruz. geliştirmenin sonuna yaklaşırken sizi bilgilendirmek.”
 
Hollow Knight: Silksong, Steam, GOG ve Humble Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun karanlık bir atmosfer, şiddet içeren platform öğeleri ve aksiyon içeriklerini bizlere aktaracak.

demirci-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu