Haber

Mahalle Ligi Turnuvalarında Son Heyecan Balıkesir’de Başlıyor

19 Kasım’da sezona merhaba diyen Mahalle Ligi Turnuvalarında ilçe şampiyonları belirlendikten sonra final maçları için kura çekimi yapıldı. 26 Kasım Çarşamba günü başlayacak maçlar sonucunda şampiyon takım belli olacak.

Bu yıl 6.’sı düzenlenen Mahalle Ligi Turnuvalarında final heyecanı Balıkesir’i kasıp kavurdu. 20 ilçeden yaklaşık 25 bin sporcunun katılımıyla 19 Kasım’da döneme merhaba diyen Mahalle Ligi Turnuvalarında ilçe şampiyonları belirlendi ve final maçları 26 Nisan Çarşamba günü başlayacak. Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun katılımıyla düzenlenen Mahalle Ligi’nde finale kalan takımlar için kura çekimi yapıldı. Kura çekimi sonucunda yapılan çekilişe Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı İrfan Sarıgül ve 20 ilçe temsilcisi katıldı.

Çift aşamalı lig tarzında oynanacak maçlar deplasman usulü oynanacak. Final karşılaşmaları sonucunda kazanan takımlara Lider Yücel Yılmaz tarafından sürpriz hediyeler verilecek. – BALIKESİR

haber-hendek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu