Yaşam

Okan Karacan, ‘Can güvenliğim yok’ diyen eski eşi Zeynep Kadıoğlu’nu tehdit etti

dün eski karısı Zeynep Kadıoğlu‘nın kızkardeşi dövülmüşkonuştuğu için gözaltına alındı, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı TV sunucusu Okan KaracanZeynep Kadıoğlu’nu sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla tehdit etti.

Zeynep Kadıoğlu, sosyal medya hesabından yazılı açıklama yaparak yardım çağrısında bulundu. Can güvenliğinin olmadığını söyleyen Kadıoğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Eski eşim Okan Karacan tarafından tehdit edildim. Eski eşim 29.03.2023 tarihinde iş yerime gelerek beni çıkarma kararını ihlal etti ve son olarak 15.04.2023 tarihinde evime gelerek annem Emine Kadıoğlu ve eşimi darp etti. ablam Zerrin Kadıoğlu hastaneye kaldırıldı.Eski eşim hakkında mahkemece uzaklaştırma kararı verilmiş olmasına ve kendisinden telefonla arayarak beni ve ailemi sürekli ağır tehdit ve hakaretlerde bulunmasına rağmen eski eşim serbest bırakıldı. Okan Karacan hesabı ve özel numaralar Eski eşim Okan Karacan tarafından alenen tehdit edildiğimi duydum.”

Sosyal medya hesabından art arda video paylaşan Okan Karacan, Zeynep Kadıoğlu’nu tehdit etti. Karacan, çektiği videoda, “Geliyorum Zeynep Karacan, çık kapıdan. Ben çocukları almaya gidiyorum.”söz konusu.

artovaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu