Teknoloji

Olmayan telefon Apple’a dualizmi nasıl getirdi?

ABD’deki akıllı telefon kullanıcılarının neredeyse üçte birinin bir sonraki akıllı telefonuna sahip olması muhtemel” dayanacak ” diyor. Bire bir anketle karşılaştırıldığında elmaen çok tercih edilen katlanabilir telefon markaları”Şirketin şu anda katlanabilir bir telefon yayınlamadığı düşünüldüğünde bu son derece garip.

Counterpoint Research tarafından yakın zamanda yapılan bir anket, akıllı telefon kullanıcılarının yüzde 26’sının bundan sonra muhtemelen katlanabilir bir telefon satın alacağını ortaya koydu. çok yüksek“Ankete katılanların yüzde 16’sı bu hamleyi yapma ihtimalinin olduğunu söylüyor” biraz yüksek“, yüzde 27 iken emin değil . Akıllı telefon kullanıcılarının yalnızca yüzde 17’si katlanabilir cihaz kullanıyor. Hiç umursamadı” diyor.

Tercih ettikleri katlanabilir telefon tasarımı söz konusu olduğunda, ABD’deki telefon kullanıcıları daha çok kapaklı telefon form faktörünü tercih ediyor. yüzde 49 kapaklı telefona doğru gidiyorsadece yüzde 35 Galaxy Z Katlama serisiTarafından popüler hale getirilen kitap benzeri form faktörünü tercih eder.

Kadın katılımcıların yüzde 40’ı kitap benzeri form faktörüÇalışma, parmak arası terlik katlanabilir cihazların erkekler arasında daha popüler olduğunu, yarısından fazlasının Galaxy Z Flip gibi cihazları tercih ettiğini ve ankete katılan kadın katılımcıların yalnızca yüzde 47’sinin bu form faktörüne yöneldiğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu