Ekonomi

TESK Başkanı Palandöken: Babalar Günü alışverişinde 20 milyar liralık ciro bekliyoruz

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yarınki Babalar Günü’nde, “Esnafımıza küçük de olsa hediye almak, onlara hediyemizi göstermek için her bütçeye uygun ürünler var. manevi aşk Bu Babalar Günü alışverişlerinde 20 milyar lira ciro bekliyoruz. Özel günlerin bereketli olması için esnafımız her zaman hazır” dedi.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Palandöken, babalara küçük boy fark etmeksizin her çeşit ve her fiyatta hediye olduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Babalarımızın büyük yükleri ve sorumlulukları taşıyabilme gücünden dolayı, babalarımızın gölgesinin bile bize yettiğini düşünürüz. Yaşarken babalarımızın değerini bilmeliyiz. Kurban Bayramı yaklaşırken o telaş ve hazırlıklarla atalarımızı da unutmayalım. Bizler manevi olarak onlara sevgimizi gösterirken aynı zamanda maddi olarak da küçük de olsa ikramlar almak için esnafımızın içinde her bütçeye uygun işler bulunmaktadır. Bu Babalar Günü alışverişlerinde 20 milyar lira ciro bekliyoruz. Özel günlerin bereketli olması için esnafımız her zaman hazır” dedi. (EKONOMİ HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu