Haber

TRT1’den Barbaros Hayreddin Fermanı ile ilgili radikal karar! Bitiricilik…

23 Aralık 2022 tarihinden beri yayın serüvenine başlayan ES Sinema imzalı Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı’nın sıkı takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak bir haber geldi. Berat yönetmenliğinde çekilen Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı filminin ekran macerası Özdoğan tarafından yazılan ve toplamda 12 bölüm halinde yayınlanan dizisi sona eriyor.

Yapımcılığını Serdar Eğitimci ve Yusuf Esenkal’ın üstlendiği Barbaros Hayreddin Fermanı’nın hikayesi resmen sona eriyor. Çekimleri İstanbul, Antalya ve Marmaris’te yapılan ve heyecanlı anları her cuma akşamı TRT1 kanalında ekrana taşıyan Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı’nın final tarihi belli oldu.

Senaryosunu Uğur Uzunok, Abdülhamid Işık, Zülküf Yücel, Hamza Akyıldız ve Esma Koç’un yazdığı Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı 8 bölüm yani 20. bölümüyle sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor.

Her bölümü merakla izlenen Barbaros Hayreddin Sultan Fermanı’nda başrolleri Bahadır Yenişehirlioğlu, Tolgahan Sayışman, Melisa Döngel, Ufuk Özkan, Hasan Küçükçetin, Timur Acar ve Arif Pişkin paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu