Ekonomi

Beazer Homes 250 milyon dolarlık kıdemli tahvil arzı öneriyor

ATLANTA – Önde gelen bir ev inşaatçısı olan Beazer Homes USA, Inc. (NYSE:BZH), özel bir arzla 2031 vadeli 250 milyon dolarlık Kıdemli Teminatsız Tahvil ihraç etme niyetini açıkladı. Bu hamle, şu anda 197.9 milyon $ ödenmemiş toplam anaparaya sahip olan ve 15 Mart 2025 tarihinde vadesi dolacak olan 2025 vadeli mevcut %6.750 Kıdemli Senetlerinin itfasını finanse etmeyi amaçlamaktadır.

Yeni tahviller, her ikisi de 1933 tarihli Menkul Kıymetler Yasası uyarınca, Kural 144A uyarınca nitelikli kurumsal alıcılara ve Yönetmelik S uyarınca ABD dışındaki kişilere sunulacaktır. Şirket, bu arzdan kalan fonları genel kurumsal amaçlara tahsis etmeyi planlamaktadır.

Bu senetlerin özel arzı, Menkul Kıymetler Yasası veya herhangi bir eyalet menkul kıymetler yasası kapsamında tescil edilmeyecek ve yalnızca belirli muafiyetler veya bu tescil gerekliliklerine tabi olmayan işlemler yoluyla sunulacaktır.

Beazer Homes, teklif edilen arzın tamamlanmasının ve 2025 Senetlerinin itfasının garanti edilmediğini ve piyasa koşullarına ve diğer faktörlere tabi olduğunu açıkça belirtmiştir. Şirket, basın açıklaması tarihinden sonraki olayları veya koşulları yansıtmak için herhangi bir ileriye dönük beyanı güncelleme yükümlülüğünü reddetmiştir.

Bu duyuru bir basın açıklamasına dayanmaktadır ve senetlerin herhangi birini satmak için bir teklif veya satın almak için bir teklif talebi teşkil etmez. Senetlerin satışı Menkul Kıymetler Yasası veya herhangi bir eyalet menkul kıymetler yasası kapsamında tescil edilmemiştir ve geçerli muafiyetlere uygun olarak yalnızca nitelikli kurumsal alıcılara ve ABD dışındaki kişilere yapılmaktadır.

Merkezi Atlanta’da bulunan Beazer Homes, gelişmiş kalite ve konfor sunmak için tasarlanan Şaşırtıcı Performans evleriyle tanınan ülkenin en büyük ev inşaatçılarından biri olarak öne çıkıyor. Şirketin benzersiz Choice Plans™ programı, alıcıların ekstra ücret ödemeden birincil yaşam alanlarını kişiselleştirmelerine olanak tanır ve Mortgage Choice programı, müşterilere mümkün olan en iyi finansman koşullarını sağlamak için kredi seçeneklerini karşılaştırmada yardımcı olur.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

kurtunhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu