Haber

Hamza Dağ’dan değerli açıklamalar!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, A Haber’e yaptığı açıklamalarda, “CHP’nin büyükşehirleri vatandaşlarımızı hayal kırıklığına uğrattı” dedi. söz konusu.

Hamza Dağ’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

21 yıllık iktidar. Ana gündemimiz iktisat ve iktisat üzerine çalışmalarımız. Parti olarak doğal önceliğimiz yaklaşan yerel seçimlerdir. Yerel seçimler için hızla çalışmalara başladık. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rakiplerimizin durumu bizi pek ilgilendirmiyor.

BİZ KENDİNİ SÜREKLİ YENİLENEN SİYASİ BİR HAREKETİZ

28 Mayıs seçimlerinden önce konuşmuştuk açıkçası o dönemde içinde bulundukları durumu gözümüzün ucuyla izliyoruz ama kendi gündemimize bakıyoruz. Şimdi 2024 yerel seçimlerine gittiğimizde asıl gündemimiz baktığımız nokta, kendi işimiz, kendi mücadelemiz. 22 yılın 21’ini iktidarda geçirmek kolay bir iş değil. 17 seçim kazanmak kolay bir iş değil. Biz 22 yıldır sürekli kendini yenileyen bir siyasi hareketiz.

Önümüzdeki seçimlerde yine başarılı bir sonuç alacağımızdan şüphemiz yok.

“Vatandaşımızı hayal kırıklığına uğrattık”

* Kılıçdaroğlu yerel seçimlerde yine kazanacağız diyor, ne dersiniz?

Kemal Bey kendi fikrini söyler. Arzunu söylüyor. Ama araştırmalar bunu göstermiyor. 2019’da CHP’nin kazandığı belediyelerin veya daha önce CHP’li olan belediyelerin özellikle büyükşehirlerdeki mevcut durumuna baktığımızda vatandaşlarımız için önemli bir hayal kırıklığı noktası olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz.

“SÖZLER TUTULMADI”

Bir kere verilen sözlerin tutulmamasının etkisi büyüktür.

2019 yerel seçimleri öncesinde Sayın Kılıçdaroğlu, ülkemizdeki belediyelerde veya MHP’ye bağlı belediyelerde belediye başkanlığı değişikliği olduğunda hiçbir işçinin işten çıkarılmayacağını onur sözü vermişti. Bildiğim kadarıyla sadece İstanbul’dan çıkarılan 20 bin civarında işçi var.

İMAMOĞLU İBB ADAYI OLACAK MI?

Seçimin ertesi günü değiştir dedi, siyasi fırsatçılık yaptı.

eskilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu