Yaşam

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Nursema’ya CHP’li Gürsel Tekin’den Kızılcık Şerbeti Yorumu

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, Nursema’nın Kızılcık Şerbeti’nde yargıya dağıttığı sahneye ilişkin Erdoğan’ı Twitter hesabından paylaştı. Tekin’in bu yorumu dikkat çekti.

Show TV’de izlenme rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinin yankıları devam ediyor. Laik ve muhafazakar iki ailenin hikayesini konu alan dizide yaşanan olaylar herkesin ağzında.

Bildiğiniz üzere Cuma günü yayınlanan Kızılcık Şerbeti son bölümüyle gündeme bomba gibi düştü. Ceyda Karakoç’un canlandırdığı Nursema karakterinin yargılandığı sahne diziye damgasını vurdu.

Aile baskısıyla istemediği biriyle evlenen ve ‘nikah’ gecesi evli olduğu adam tarafından pencereden aşağı atılan Nursema’nın intikamını alınca tüylerinin diken diken olduğu sahne yoğun bakımdan çıktıktan sonra ailesi

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran Kızılcık Şerbeti’nin bu sahnesi siyasi gündeme bile girdi. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, dizi sahnesi üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili paylaşım yaptı.

Tekin, “Erdoğan kazanırsa Nursema’nın beyanı esas olmayacak. Kılıçdaroğlu kazanırsa Nursema’nın beyanı esas alınacak, bu akıl hastasının hesabı sorulacak, Nursema boşanacak, nafaka alıp yeni bir hayata başlayacak. Seçim” bu bizim.” söz konusu.

Gürsel Tekin’in paylaştığı o efsane sahneyi buraya bırakalım:

ayvalikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu