Yaşam

EGO Tahir kimdir, kim oynuyor? EGO dizisi Tahir Koraslan (Erdal Küçükkömürcü) kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

EGO, Pastel Sinema imzalı, ilk bölümü 5 Şubat 2023’te vizyona giren, yönetmenliğini Tabiat Can Anafarta’nın yaptığı, senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün yazdığı, başrollerini Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Hayal Helin Demirbulut’un paylaştığı bir dram. . türk dizisidir. EGO dizisinde Tahir kimdir, onu kim canlandırmaktadır? EGO Tahir Koraslan (Erdal Küçükkömürcü) kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Detaylar sizlerle…

EGO TAHİR KORASLAN KİMDİR?

Tahir Koraslan

ERDAL KÜÇÜKKOMURCU

60’larında. Mesleğe Antalya’da küçük bir otelde çalışarak başlamış ve bugün büyük bir turizm holdinginin sahibidir. Çalışmayı sever. Hırslı, dediğimiz birisi. Kendi doğrularından asla taviz vermez. Muhafazakâr gelenekçidir. İş hayatında acımasızdır. Herkesin kendi kurallarına göre yaşamasını istiyor. Sözlerinin üzerinde konuşulmasını sevmez. Ailesine karşı otoriterdir. Gelini Begüm ve torunlarına karşı aralıklıdır. Bunun nedeni, soyunu devam ettirebilecek bir torun istemesidir. Ne yapacağından emin olmayan, sorunlu, takıntılı bir adam. Aslında iyi bir baba değil. Çocuklarına karşı takındığı mesafeli ve sert tavır, kendi başına kurduğu otoriter baba tavrından kaynaklanmaktadır. Çocuklarının kendisinden daha başarılı olmasını ister ama onların yolundan çıkmalarına dayanamaz.

EGO TAHİR KARAKTERİNİ KİM İNCELEMEKTEDİR?

EGO dizisinde Tahir Koraslan karakteri” Erdal Küçükkömürcü“Canlandırıyor.

ERDAL KÜÇÜKKOMÜRCÜ KİMDİR?

Erdal Küçükkömürcü (d. 1 Nisan 1958, Ankara), Türk oyuncu. 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu. Mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Daha sonra birçok üniversitede oyunculuk eğitmenliği yaptı. 1984-1985 yılları arasında ODTÜ’de seçmeli tiyatro dersleri verdi. 1998-2002 yılları arasında Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde, 2004-2006 yılları arasında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde, 2005 yılında Başşehir Üniversitesi Ticari İlimler Fakültesi’nde görev yaptı. çeşitli kurumlarda diksiyon ve beden dili. 2005 yılında Devlet Tiyatroları Edebiyat Şurasında göreve başladı. Ayrıca çeşitli televizyon ve sinema çalışmaları yürütmekte ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde oyunculuk dersleri vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu